Close

10.10.2018

Živnostník Kraje Vysočina. Třetí místo pro Evu Fruhwirtovou

Eva Fruhwirtová na třetím místě.

Třetím nejlepším živnostníkem roku 2018 v Kraji Vysočina je Eva Fruhwirtová. Shodla se na tom odborná porota ve čtvrtek 4. října v Jihlavě. Hodnotili celkem 342 firem a živnostníků.

Eva Fruhwirtová je členem Okresní hospodářské komory Třebíč a věnuje se rozvoji moderních manažerských dovedností a tréninku mozku. V Třebíči založila před dvěma lety první českou mozkohernu. Neurotréninky připravuje pro firmy, školy i seniory. „Velmi si toho vážím. Je to také ocenění práce mých kolegů a především i oboru, kterému se věnujeme. A jako třebíčský patriot jsem ráda, že se nám podařilo získat ocenění pro Třebíč. Vloni se stala firmou roku Vysočiny třebíčská Altreva,“ sdělila Eva Fruhwirtová.

A co na to říkám já? 

Samozřejmě mě to moc potěšilo! Být živnostníkem není jednoduché. Musíte myslete na tolik věcí! Zaměstnávat lidi, hlídat termíny, řešit zakázky, platit daně, DPH, silniční daň a daň ze všeho možného, kontrolní hlášení a spousty dalších papírů mít v pořádku. A když toto vše zvládnete, tak teprve pak můžete myslete na sebe. Musím však říct, že na druhou stranu je to velká svoboda. Máte možnost si dělat věci po svém. Nemusíte se hádat se šéfem. Jaké si to uděláte, takové to je.

Jsem ráda, že mám kolem sebe úžasné kolegy, spolupracovníky a také úžasné klienty. Děkuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *