Close
V co věřím?
  • Překážky na cestě jsou skryté příležitosti.
  • Každý za sebou necháváme stopu.
    Je na nás, jaká bude.
  • Největší životní výhra je pokoj v duši.
V čem jsem opravdu dobrá?
  • Jsem vidět i slyšet.
  • Propojuji lidi, nápady i projekty.
  • Objevuji skrytý potenciál u druhých.
  • Z dobrých nápadů dělám nápady výborné.

Můj příběh

DSC_3995_mensi_ctverec

Ve světě byznysu, médií a politiky se pohybuji od roku 2006. Mou prací je přesvědčovat lidi, učit je komunikovat, objevovat v nich potenciál a propojovat a vést dobré projekty. Věnuji se těmto oblastem: public relations (PR), copywriting, sociální sítě, marketing, krizová komunikace, budování značky, změna myšlení. Velmi mi pomáhá znalost pravidel fungování mozku. Věnuji se tréninku koncentrace, paměti, kreativity a dalších kognitivních funkcí. Jsem trenérka paměti III. (nejvyššího) stupně. 

Na Katolickém gymnáziu v Třebíči jsem získala první zkušenosti s veřejným vystupováním, prací v rozhlase a organizováním lidí. Dokonalou průpravou pro mě byla Debatní liga. Mé životní hodnoty do mě zaseli rodiče a rozvinulo Katolické gymnázium a lidé kolem něj. Stala jsem se členem Halahoje, který sdružuje mladé, aktivní lidi. Organizovali jsme vodácké kurzy, jezdili na tábory, naučila jsem se vázat nízké i vysoké lanové lávky. Během vysoké školy jsem k tomu přidala každoroční výuku lyžování.  

Bohatou síť profesních kontaktů jsem získala na Letní žurnalistické škole v Havlíčkově Brodě. Několik let ji už se svými skvělými kolegy a životními přáteli pořádám. 

Chtěla jsem studovat žurnalistiku, ale nevzali mě ani do Prahy, ani do Brna, ani do Olomouce. Tak jsem šla studovat češtinu a historii do Českých Budějovic. Díky tomu mám pedagogické vzdělání a mohu legitimně učit. Zkusila jsem žurnalistiku v Brně znovu. Podařilo se mi to snad na počtvrté. Před státnicemi jsem odešla. Praxe mě bavila víc.

V komunikační agentuře jsem pracovala deset let. Začala jsem už v prvním ročníku na univerzitě v Českých Budějovicích. Každý rok jsem jezdila do zahraničí a spoustu víkendů jsem strávila na mládežnických akcích. Když jsem byla na stáži v Evropském parlamentu s kolegou Tomášem Zdechovským, oba jsme si řekli, že se do Bruselu ještě vrátíme. On se stal v roce 2014 europoslancem a já na dva roky jeho tiskovou mluvčí.

V roce 2016 jsem v Třebíči založila první českou MozkohernuMou vášní jsou neurotechnologie a mozkohračky.  Zábavnou formou trénujeme mozek a jezdí k nám lidé z celého Česka. Pro firmy připravujeme neurotréninky, pro školy workshopy Trénuj mozek!

Jsem hrdým členem Klubu českých turistů. Miluju turistiku. Ve volných chvílích ráda píšu poezii. Čerpám ze svých zážitků a příběhů lidí kolem mě. V únoru roku 2015 jsem měla při otevření Galerie Franta v Třebíči první veřejné čtení své poezie.

Moje osobní motto,  je velmi krátké. Tady a teď. Když něco děláme a někde jsme, buďme tam hlavou i tělem. Jinak je to zbytečný čas pro ostatní i pro nás. Pokud nebudeme tady a teď, proteče nám život mezi prsty. 

Jsem přesvědčena, že komunikace je jako tanec. Musíte se umět přizpůsobit svému partnerovi. Na každý pohyb je potřeba vyváženě reagovat. Ze zkušeností vím, že pokud budete tlačit partnera do poloh, které mu nevyhovují, bude to drhnout.

Ráda měním věci kolem sebe, nesnáším lhostejnost a uznávám pravidlo 3 P – pokora, práce, poctivost.